Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najczęściej wybieranych kierunków rodzinnych wyjazdów. Szczególnie sezon letni gwarantuje mnogość turystów. Wyprawa nad Bałtyk to okazja do ładowania baterii nad wodą, jak i nieco bardziej aktywnego spędzenia czasu. Dla przykładu, miejscem w którym można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje może być ciekawym pomysłem na familijny(ą) wypad. Ale z czym to się je?

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko słona woda i plaże, to również kompletnie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka mają w swojej ofercie sporo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Obfitość atrakcji oraz ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba znajdzie tu coś dla siebie.

Najmłodszym gościom na pewno spodobają się wszelkiego typu karuzele i zjeżdżalnie. Oprócz tego, że są dopasowane do wzrostu i wieku do dzieci, są także pogrupowane na różne działy tematycznie. Dobra zabawa dla dziewczynek i dla chłopców. Kolejną atrakcją, którą oblegają dzieci są klimatyczne miejsca typu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki profesjonalnemu przygotowaniu mogą wywołać wiele śmiechu. Większe dzieci i dorośli nie zostali pominięci podczas projektowania wesołego miasteczka. Wiele kolejek, lub urządzeń czeka tu na starszych wizytatorów. Gwarantują one dużego wystrzału adrenaliny dzięki temu jak zostały skonstruowane. Oczywiście, wszelkie punkty programu muszą też spełniać obowiązujące zasady bezpieczeństwa i zapewniać klientom odpowiednią ochronę. Dobrym miejscem na odpoczynek między kolejnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato rozstawione punkty gastronomiczne i place gier i zabaw.

Które atrakcje są must visit w wesołym imasteczku

Biorąc pod uwagę duże rozmiary wesołego miasteczka, wybierając się tam dobrze mieć chociaż zarys planu. Mnogość atrakcji powoduje, że odwiedzenie wszystkich jest w zasadzie nierealne. Pobyt warto zacząć spokojnie, stale podnosząc poziom intensywności doświadczeń.

Wizyta symboliczne nagrody. Następnym miejscem, które bardzo spodoba się dzieciom będą liczne dmuchane zjeżdżalnie, jak również gokarty i elektryczne karuzele. Gdy te atrakcje zostaną sprawdzone, ciekawą ideą jest wizyta w domu strachów. Niespodzianki, które tam spotkamy mogą podnieść tętno zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i generują różnego typy efekty optyczne powinien natomiast dostarczyć rodzinie wiele śmiechu. Krótki przystanek w strefie gastronomicznej na oddech i można przenieść się w stronę kolejek. W tym miejscu zaczynają się atrakcje dla starszych osób. Kolejki jeżdżące z znaczną prędkością, katapulty bądź też Crazy Tower to przeżycia, które zostaną na długo w pamięci każdego kto je wypróbuje. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika podniesionej adrenaliny. Po całym dniu harców czeka na nas kino 9D, w którym można odpocząć i cieszyć oko realistycznymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Czym się kierować planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku powinna być przede wszystkim przyjemnie spożytkowanym czasem. Dlatego planując wizytę należy uwzględnić na pierwszym miejscu preferencje członków rodziny. Znalezienie kompromisu pozwoli mieć pewność, że cala rodzina będzie się świetnie bawić\mieć fun. Niegłupim pomysłem jest także poczytanie opinii w internecie, często komentarze innych osób są pomocne. Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy obsługi wesołego miasteczka. Niezależnie od tego, czy będzie to zorganizowana czy spontaniczna wizyta, będąc we Władysławowie, warto odwiedzić tutejsze wesołe miasteczko.