Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że nasza planeta zaskakuje wszystkich z nas praktycznie codziennie. Mowa tu zarówno o wszelkich budowlach czy technologiach stworzonych przez ludzi, jak i wybrykach natury, spośród których wiele nie zostało jeszcze do końca zbadanych. Fascynujące są między innymi takie zjawiska, a raczej miejsca, jak czakramy ziemi, które według wielu osób posiadają magiczną energię. Czym tak naprawdę są czakramy ziemi i gdzie możemy je znaleźć? Jakimi właściwościami się charakteryzują i z jakiego powodu warto się w te miejsca wybrać?

Gdzie możemy znaleźć czakramy ziemi?

Czakramy ziemi to nic innego, jak miejsca, które charakteryzują się wytwarzaniem pozytywnej energii – z tego powodu nazywane są również niekiedy gruczołami ziemi. Jak się okazuje, ludzie przez wiele tysięcy lat odczuwali pewną moc bijącą z niektórych miejsc, w związku z czym większość czakramów ziemi znajduje się w bliskiej odległości od świątyń lub innych budowli ważnych dla życia duchowego. Należy tutaj wyszczególnić między innymi słynne Machu Picchu jak również znane wszystkim ludziom piramidy w Gizie. 

Jaką moc mają czakramy ziemi?

Właściwości czakramów ziemi są różnorakie, ale nade wszystko mówimy tutaj o wytwarzaniu pozytywnej mocy, która znakomicie wpływa na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Odnotowano mnóstwo sytuacji, w których stało się cudowne uzdrowienie z pozornie nieuleczalnych przypadłości, a także zażegnania wielu uprzykrzających życie objawów. Nie dziwi w związku z tym fakt, że czakramy ziemi są tak chętnie i tak licznie odwiedzane przez osoby żywiące nadzieję na szybkie wyzdrowienie lub lepsze samopoczucie – wszystko to zapewniają pozytywne moce płynące z tych miejsc.

Źródło: jasnowidzamala.pl