Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Często można usłyszeć mnóstwo nieprzyjemnych uwag w jej kierunku. Ale choć nie każdego magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to warto wiedzieć kilka rzeczy na jej temat. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy zdawałeś sobie sprawę na przykład, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest pokrótce wyjaśnić, co to za miejsce i czym dokładnie się zajmuje. Jest czymś podobnym do biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – w obszernym inwentarzu znaleźć można bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez większych uszczerbków na zdrowiu. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby otrzymać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a następnie znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Niezwykle intrygującą ciekawostką ze świata magii są również czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są egipskie piramidy. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak także w prawie każdym państwie. Są miejscami mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają bardzo interesujące doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.