Dwór Piekary Śląskie
Hotel

ZAREZERWUJ POKÓJ  - WPROWADZAJĄC DATY PONIŻEJ LUB PO PROSTU ZADZWOŃ DO NAS  

 

Rezerwacje Telefoniczne (32) 767 - 85- 55  

 

 

Hotel Komfort Inn Piekary Śląskie 

---- czyli Dwór Hubertus jako----

Królewski Dworek i Folwark 

 

 

 

Szanowni Państwo!!

 

          Zapraszamy serdecznie Państwa do  Hotelu Komfort Inn w Dworze Hubertus,  który znajduje się w centrum Piekar Śląskich niedaleko Bazyliki NMP oraz Kopca Wyzwolenia.

Budynek hotelu to najstarsze zabudowanie w Piekarach Śląskich pochodzące z XI wieku. To tu w 1697 roku gościł się August II a w 1734 roku August III. Kiedyś siedziba rodu Donnersmarcków, teraz hotel i restauracja.

Dystans z  lotniska Katowice Pyrzowice KTW to tylko 12 km bliżej niz do Bytomia i Katowic, do których z Hotelu Komfort Inn to odległość 5km i 17 km.

Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w Bytomiu, w odległości 8 km od Hotelu, a dworzec kolejowy w Katowicach to dystans 17km. 

 

                  

   

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług podczas wyjazdów służbowych, dla osób biznesu jak i tych wszystkich, którzy pragną spędzić u nas milo czas.

W naszym obiekcie można kompleksowo zorganizować jakąkolwiek imprezę okolicznościową z zabawą do białego rana i noclegiem na miejscu.

Do dyspozycji Pastwa posiadamy 12 stylowo urządzonych pokoi. Posiadamy pokoje jedno- dwuosobowe, robotnicze oraz pokoje o podwyższonym standardzie.

 Zarezerwuj swój pobyt  już dzisiaj pod numerem:

(32) 767 85 55

 

Wyposażenie pokoi:

We wszystkich pokojach znajduję się TV, telefon,  dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz łazienki urządzone komfortowo z myślą o Państwu.

Pokoje utrzymane są w różnych tonacjach kolorystycznych, lecz wszystkie oferują jasne i ciepłe wnętrza.  Recepcja Hotelu Komfort Inn czynna jest całą dobę.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

    

 

Linki:

Hotel Tarnowskie Góry - Hotel Opera

Pozycjonowanie stron Katowice - Seology

Pozycjonowanie stron Piekary Śląskie - Web Search Engine Optimization

© 2011 by Dwór Piekary Śląskie - Hotel Komfort Inn - Restauracja Hubertus
ul. Inwalidów Wojennych 72, 41-940 Piekary Śląskie, tel. 501 419 743, (32) 767 85 55
Strona główna     |     Restauracja     |     Hotel     |         |     Mapa strony